Přenosná nabíječka - Type 2(62196-2) - 3x32A / 22kW

Kód výrobku: #1001
Dostupnost: Skladem
16 890,00 Kč
13 958,68 Kč bez DPH

Dostupné možnosti

V případě, že jste se zařadili mezi řadu majitelů elektromobilů, je dobré vaši pozornost věnovat výběru vhodného příslušenství. Tento výrobek Typ 2 – 3x32A – 22 kW disponuje jmenovitým proudem 32 Ampér a vašemu vozidlu vždy poskytne kvalitní nabití tak, abyste opět mohli vyrazit na cestu. Nabíjecí koncovka ze strany do zásuvky je pětikolík (CEE 5p/32A) a ze strany do auta je klasický Typ 2. S tímto produktem s jistotou dobijete své auto za téměř poloviční dobu, než je tomu u klasických nabíjecích kabelů.

Klademe důraz na bezpečnost našich zákazníků a jejich vozidel. Proto je tento výrobek opatřen sadou bezpečnostních prvků. Patří mezi ně hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, dále také monitoring přepětí a podpětí. Součástí nabíjecího kabelu je proudový chránič typu B. Kontrola však neprobíhá pouze během nabíjení, ale také před ním. Po zapojení produktu do zásuvky se spustí automatická kontrola elektronických komponentů a připojení ke zdroji nabíjení. Zároveň je také detekována správná funkčnost zemnícího a nulového vodiče.

Průřez nabíjecího kabelu činí 6 mm2. Výrobek prodáváme v černé barvě kabelu a v bílé barvě konektoru. Standartní délka výrobku je 5 metrů. V případě zájmu jsou možná i jiná rozměrová zpracování.

Snadná volba ampérů v rozmezí 10/13/16/23/32A pomocí nerezového tlačítka umístěného na boxu.

Vlastnosti nabíjecího kabelu :

  • Automatická volba rozsahu Amper dle připojeného adaptéru
  • Proudový chránič Typ B
  • Hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky
  • Kontrola zemnícího a nulového vodiče před každým nabíjením
  • Hlídání přepětí a podpětí
  • Kompatibilní se všemi typy elektromobilů se zásuvkou Typ 2
  • Self-check kontrola při každém připojení

Kompatibilní se všemi vozy dostupnými na trhu např.:

  • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, Tesla model Y, BMW i3 60Ah, Hyndai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, BMW i3 94Ah, Audi Q7 e-tron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho dalších.

Nabíjecí kabel disponuje následujícími certifikacemi:

Nejste si jistí výběrem správného nabíjecího kabelu pro Váš elektromobil? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném kontaktu.

Parametry
Auto BMW i3 2015*, Renault ZOE, Renault ZOE 41kWh, Smart fortwo electric drive 2017*, Smart forfour electric drive 2017*, Tesla Model S*, Tesla Model X* *Záleží na verzy vozidla. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás
Barva kabelu černá
IP 54
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do auta) Typ 2 / IEC62196 -2
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) 32A/5p
Nabíjecí varianta Mode 2 - IEC61851
Nabíjení Kw/h max. 22 kW
Napětí 400 V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Velikost kabelu 4 mm2
Video

Certifikace
Naše certifikáty
Certifikát nabíjecího kabelu
Zobrazit certifikát
Populární produkty