Co se skrývá pod zkratkou R-EVC

Společnost R-EVC, tedy Richtr-Electric Vehicle Connectors, byla založena na základě snahy usnadnit majitelům elektromobilů cestování a zkrátit dobu nabíjení výkonnějšími nabíječkami. V současnosti nejsou elektromobily tak rozšířeným dopravním prostředkem jako vozidla na jiné druhy paliv. Ačkoliv do podvědomí veřejnosti se již elektroauta dostaly, jejich největším nepřítelem je doba nabíjení, a právě proto vám naše společnost nabízí široké spektrum nabíjecích kabelů, které zkrátí tuto dobu o více, než polovinu.

Vedení společnosti se v oblasti elektromobility pohybuje již sedmým rokem. V současnosti posouváme naše hranice a stále víc pronikáme na evropský trh. Naši zákazníci jsou jak fyzické osoby, které se zaměřují na nabíjení elektromobilů pro své potřeby, tak společnosti. Ty si výrobky pořizují za účelem poskytnout svým zaměstnancům alternativu k automobilům s běžným spalovacím motorem. Současně nás oslovují také zákazníci, kteří naše příslušenství využívají pro širokou veřejnost.


Naše výrobky

Vyrábím nabíjecí kabely a nabíjecí stanice všech typů a kategorií tak, aby u si u nás přišel na své každý majitel elektromobilu. Výrobky z dílny R-EVC dosahují vysoké kvality. Začíná to již výběrem dodavatelů, ty si pečlivě volíme a hledáme ty nejspolehlivější materiály. Samotné výrobky zpracovává sehraný tým zaměstnanců. Nabíjecí kabely a stanice z technických důvodů nemohou být produktem sériové pásové výroby. To znamená, že každý produkt je zpracováván důkladnou manuální prací živého člověka, nikoliv stroje.

Po zhotovení jednotlivých kusů jsou výrobky prověřovány sérií bezpečnostních testů. Záleží nám na vaší bezpečnosti, proto jsme do produktů zaimplementovali systém ochranných prvků, který zaručuje, že naše produkty jsou jedny z nejbezpečnějších na trhu.

Vize do budoucna

Kromě výroby a prodeje nabíjecích stanic a kabelů se zabýváme jejich montáží. Pokud vás zajímá více se o této službě nebo chcete vidět naši práci více z blízka, navštivte sekci Reference.

Nově jsme se začali zabývat dodávkou a montáží rychlonabíjecích stanic. V budoucnosti se chceme více zaměřit na služby pro zákazníky a montáže na klíč. Co se týká výroby, držíme krok s dobou a naše produkty pořád vylepšujeme. Rozvoj elektromobilového příslušenství je dnes velice rychlý. Jednotlivé materiály jsou nahrazovány lepšími a jsou vyvíjeny nové technické systémy. Proto neustále sledujeme nejnovější trendy a vyvíjíme nové produkty.