Reference a ukázky z montáží

Společnost R-EVC se zabývá nejen výrobou nabíjecích stanic a kabelů. Své výrobky zákazníkům také namontujeme. V e-shopu najdete základní nabídku produktů. Avšak po individuální domluvě s klientem dokážeme vyrobit nabíjecí stanici na míru podle jeho požadavků a zajistit celou realizaci včetně montáže. Žádný univerzální ceník vám bohužel představit nemůžeme, cena se odvíjí od náročnosti navrženého projektu. Pro více informací navštivte sekci Kontakt a neváhejte se na nás obrátit. 

Tato sekce slouží k prezentaci již zrealizovaných montáží. Rádi vás provedeme ukázkami z montáží. 


Agrotec Modřice

Společnost Agrotec Modřice si nás poptala pro montáž Wallboxu včetně padesáti metrového přívodního kabelu. Výrobek jsme zapojili a umístili na plášť budovy.


Kia Motors

Realizaci pro Kia Motors jsme provedli na jaře roku 2019. Montovali jsme celkem tři nabíjecí sloupky s možností rozdělení výkonu 1x22 kW/2x11 kW se zásuvkou Typu 2 (fotografie vlevo).


Také jsme vybavili Wallboxem Kia všechny dealery v Česku i na Slovensku. Jedná se o Wallbox 22 kW (vpravo). Současně jsme dodali ochranné pomůcky pro servis elektromobilů. 


L'Oreal

Na fotografii můžete vidět nabíjecí sloupek pro firmu L'Oreal. Tento výrobek disponuje možností rozdělení výkonu 1x22 kW/2x11 kW.


SynLab

Rychlonabíjecí stanici Efacec QC 45 jsme montovali pro firmu SynLab. Výsledek i průběh si můžete prohlédnout na fotografiích.


I u vás doma

Zde můžete vidět naši práci u fyzických osob. Jednalo se o montáž Wallboxu Ensto 22 kW s nabíjecím kabelem Typ 2 včetně přívodního kabelu. 


Liko-S

Začátkem roku 2019 jsme realizovali montáž pro firmu Liko-S. Naším úkolem bylo nainstalovat rychlonabíjecí stanice Efacec QC 45 (vlevo).


Vpravo vidíte naši práci na první 100 kW rychlonabíjecí stanici v Česku.


FBC Ostrava

Dodávka a montáž rychlonabíjecí stanice Delta - 150kW.

Letište v Bratislavě

Montáž našeho Wallboxu (22kW - Basic) na Letišti v Bratislavě.