Přenosný nabíjecí kabel pro nabíjecí stanice Typ 2 - Typ 2 - 3x16A / 11kW

Výrobci Tesla
Kód výrobku: #1006
Dostupnost: Na skladě
5 324,00 Kč
4 400,00 Kč bez DPH

Dostupné možnosti

V případě, že jste se zařadili mezi řadu majitelů elektromobilů, je dobré vaši pozornost věnovat výběru vhodného příslušenství. Nabíjecí kabel Typ 2 - Typ 2 - 3x16A tzv. propoj mezi nabíjecí stanicí a elektromobilem slouží k nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích, popřípadě pro nabíjení z Wallboxu, který má vestavěnou zásuvku Typ 2. 

Klademe důraz na kvalitu, proto pro naše produkty používáme kabely přímo určené k nabíjení elektromobilů, které splňují nepřísnější evropské normy. Díky kvalitě zpracování jsme schopni zákazníkům nabídnout 3 roky záruku na tyto produkty.

Průřez nabíjecího kabelu činí 2,5 mm2. Výrobek prodáváme v černé barvě kabelu a v bílé barvě konektoru. Standartní délka výrobku je 5 metrů. V případě zájmu jsou možná i jiná rozměrová zpracování.

Vlastnosti nabíjecího kabelu :

  • Pružný a zároveň pevný kabel 
  • Kvalitní německé konektory
  • Prvotřídní zpracování.

Kompatibilní se všemi vozy dostupnými na trhu např.:

  • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3 60Ah, Hyndai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, BMW i3 94Ah, Audi Q7 e-tron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho dalších.

Nabíjecí kabel disponuje následujícími certifikacemi:

Nejste si jistí výběrem správného nabíjecího kabelu pro Váš elektromobil? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném kontaktu.

Video

Certifikace
Populární produkty