LED Wallbox / Typ 2 zásuvka

Kód výrobku: #8005
Dostupnost: Na skladě
16 927,90 Kč
13 990,00 Kč bez DPH

V případě, že jste se zařadili mezi řadu majitelů elektromobilů, je dobré vaši pozornost věnovat výběru vhodného příslušenství. Tento výrobek LED Wallbox Standard 22kW s vestavěnou zásuvkou Typ 2 disponuje jmenovitým proudem 32 Ampér a vašemu vozidlu vždy poskytne kvalitní nabití tak, abyste opět mohli vyrazit na cestu. S tímto produktem s jistotou dobijete své auto za téměř poloviční dobu, než je tomu u běžně dodávaných nabíjecích kabelů.

Klademe důraz na bezpečnost našich zákazníků a jejich vozidel. Proto je tento výrobek opatřen sadou bezpečnostních prvků. Patří mezi ně hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, dále také monitoring přepětí a podpětí. Součástí Wallboxu je proudový chránič typu B. Díky této funkci je instalace Wallboxu mnohem jednodušší, než u konkurenčních výrobků. Instalace nevužaduje změnu proudového chrániče v daném objektu a díky tomu stačí Wallbox pouze připojit k elektrické síti na daném místě. Díky jedinečným vlastnostem a funkcím je také detekována správná funkčnost zemnícího, nulového vodiče a celého Wallboxu po celou dobu nabíjecího procesu.

Snadná volba ampérů v rozmezí 10/13/16/23/32A pomocí RGB tlačítka umístěného na Wallboxu.

Vlastnosti Wallboxu :

  • Automatická volba rozsahu Amper dle připojeného adaptéru
  • Proudový chránič Typ B 
  • Hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky
  • Kontrola zemnícího a nulového vodiče před každým nabíjením
  • Hlídání přepětí a podpětí
  • Kompatibilní se všemi typy elektromobilů se zásuvkou Typ 2 a Typ 1
  • Self-check kontrola při každém připojení kabelu do elektromobilu

Kompatibilní se všemi vozy dostupnými na trhu např.: 

  • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3, Hyundai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, Porsche Taycan, Audi e-tron, Mercedes-Benz Electric, Fiat 500e, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho dalších.

Wallbox disponuje následujícími certifikacemi:

Nejste si jistí výběrem správného Wallboxu pro Váš elektromobil? Máte zájem o profesionální montáž naší firmou? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném kontaktu.

Parametry
Auto Všechny druhy elektromobilů
IP 55
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Typ 2 - zásuvka "mennekes"
Nabíjecí varianta Mode 3 - IEC61851
Nabíjení Kw/h 22 kW
Napětí 400 V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Certifikace
Populární produkty