Nerezový Wallbox 11kW/22kW - Basic

Kód výrobku: 123
Dostupnost: Na skladě
18 138,00 Kč
14 990,08 Kč bez DPH

Pokud se řadíte mezi vlastníky automobilů na elektrický pohon, potom jste jistě narazili na otázku, jakým způsobem elektromobil nabíjet u vás doma. Jsou dvě možnosti. První variantou je cesta využití nabíjecího kabelu, který připojíte přímo do elektrického zdroje energie, tedy do běžné zásuvky. Dále se potom nabízí druhá varianta, a sice vybudování vlastní nabíjecí stanice či její nástěnné varianty, tak zvaného wallboxu. 


Přestavujeme vám nový wallbox s možností nabíjení 2,2 kW – 22 kW. Jedná se o nástěnnou domácí nabíjecí stanici, která vám zajistí pohodlné a rychlé nabíjení vašeho elektromobilu. Box je možné umístit kdekoliv v závislosti na tom, zda jej plánujete pouze pro domácí užití – potom jej dáte do garáže, dílny nebo třeba pod přístřešek – či pro komerční účely. V tomto případě je vhodný např. do obchodního centra či k čerpacím stanicím. 


Umisťuje se přímo na stěnu. Wallbox disponuje nabíjecím konektorem ze strany do zásuvky Typ 2  "mennekes". Je vhodný pro všechny typy elektromobilů. Jmenovitý proud činí 32A. Jedná se o nejbezpečnější výrobek na trhu. Disponuje řadou ochranných mechanismů jako je monitoring teploty spínacích prvků a zástrčky, dále hlídání přepětí a podpětí, součástí je proudový chránič Typu B. Před každým nabíjením proběhne automatická kontrola elektronických komponentů a také kontrola správného zapojení zemnícího a nulového vodiče.

Parametry
Auto Všechny druhy elektromobilů
IP 65
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Typ 2 - "mennekes"
Nabíjecí varianta Mode 3 - IEC61851
Nabíjení Kw/h max. 22 kW
Napětí 400 V
Certifikace
Naše certifikáty
Certifikát nabíjecího kabelu
Zobrazit certifikát
Populární produkty