Přenosná nabíječka - Type 2(62196-2) - 1x16A

Výrobci Porsche
Kód výrobku: #1012
Dostupnost: Na skladě
12 088,00 Kč
9 990,08 Kč bez DPH

Dostupné možnosti

V případě, že jste se zařadili mezi řadu majitelů elektromobilů, je dobré vaši pozornost věnovat výběru vhodného příslušenství. Tento výrobek Typ 2 – 1x16A – 3,7 kW disponuje jmenovitým proudem 16 Ampér a vašemu vozidlu vždy poskytne kvalitní nabití tak, abyste opět mohli vyrazit na cestu. Nabíjecí koncovka ze strany do zásuvky je pětikolík ("Schuko") a ze strany do auta je klasický Typ 2. S tímto produktem s jistotou dobijete své auto za téměř poloviční dobu, než je tomu u klasických nabíjecích kabelů.

Klademe důraz na bezpečnost našich zákazníků a jejich vozidel. Proto je tento výrobek opatřen sadou bezpečnostních prvků. Patří mezi ně hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, dále také monitoring přepětí a podpětí. Součástí nabíjecího kabelu je proudový chránič typu B. Kontrola však neprobíhá pouze během nabíjení, ale také před ním. Po zapojení produktu do zásuvky se spustí automatická kontrola elektronických komponentů a připojení ke zdroji nabíjení. Zároveň je také detekována správná funkčnost zemnícího a nulového vodiče.

Průřez nabíjecího kabelu činí 2,5 mm2. Výrobek prodáváme v černé barvě kabelu a v bílé barvě konektoru. Standartní délka výrobku je 5 metrů. V případě zájmu jsou možná i jiná rozměrová zpracování.

Snadná volba ampérů v rozmezí 6/8/10/13/16A pomocí nerezového tlačítka umístěného na boxu.

Vlastnosti nabíjecího kabelu :

  • Automatická volba rozsahu Amper dle připojeného adaptéru
  • Proudový chránič Typ B
  • Hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky
  • Kontrola zemnícího a nulového vodiče před každým nabíjením
  • Hlídání přepětí a podpětí
  • Kompatibilní se všemi typy elektromobilů se zásuvkou Typ 2
  • Self-check kontrola při každém připojení

Kompatibilní se všemi vozy dostupnými na trhu např.:

  • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3 60Ah, Hyndai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, BMW i3 94Ah, Audi Q7 e-tron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho dalších.

Nabíjecí kabel disponuje následujícími certifikacemi:

Nejste si jistí výběrem správného nabíjecího kabelu pro Váš elektromobil? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném kontaktu.

Parametry
Auto Audi A3 e-Tron, BMW i3, BMW i8, Mercedes B Class E-Celi, Mercedes S500 PHEV, Mercedes Vito E-Cell Van, Volvo V60 PHEV, VW e-up, e-Golf, Hyndai ionyq Electric, Hyundai ionyq PHEV, Hyundai Sonata PHEV, Volkswagen Golf GTE, Volkswagen Passat GTE, Opel Ampera-e
Barva kabelu černá
IP 54
Jmenovitý proud 16 A
Nabíjecí konektor (strana do auta) Typ 2 / IEC62196-2
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Evropská - schuko
Nabíjecí varianta Mode 2 - IEC61851
Nabíjení Kw/h max. 3,7 kW
Napětí 230 V (1-fáze)
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Velikost kabelu 2,5 mm2
Video

Certifikace
Naše certifikáty
Certifikát nabíjecího kabelu
Zobrazit certifikát
Populární produkty