Přenosný nabíjecí kabel pro nabíjecí stanice Typ 2 - Typ 2 - 3x32A / 22 kW

Kód výrobku: #1005
Dostupnost: Na skladě
5 747,50 Kč
4 750,00 Kč bez DPH

Dostupné možnosti

V případě, že jste se zařadili mezi řadu majitelů elektromobilů, je dobré vaši pozornost věnovat výběru vhodného příslušenství. Nabíjecí kabel Typ 2 - Typ 2 - 3x16A tzv. propoj mezi nabíjecí stanicí a elektromobilem slouží k nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích, popřípadě pro nabíjení z Wallboxu, který má vestavěnou zásuvku Typ 2. 

Klademe důraz na kvalitu, proto pro naše produkty používáme kabely přímo určené k nabíjení elektromobilů, které splňují nepřísnější evropské normy. Díky kvalitě zpracování jsme schopni zákazníkům nabídnout 3 roky záruku na tyto produkty.

Průřez nabíjecího kabelu činí 2,5 mm2. Výrobek prodáváme v černé barvě kabelu a v bílé barvě konektoru. Standartní délka výrobku je 5 metrů. V případě zájmu jsou možná i jiná rozměrová zpracování.

Vlastnosti nabíjecího kabelu :

  • Pružný a zároveň pevný kabel 
  • Kvalitní německé konektory
  • Prvotřídní zpracování.

Kompatibilní se všemi vozy dostupnými na trhu např.:

  • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, BMW i3 60Ah, Hyndai ionyq Electric, Porsche Cayenne S Hybrid, BMW i3 94Ah, Audi Q7 e-tron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho dalších.

Nabíjecí kabel disponuje následujícími certifikacemi:

Nejste si jistí výběrem správného nabíjecího kabelu pro Váš elektromobil? Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedeném kontaktu.

Parametry
Auto Tesla model S, Tesla model X, Tesla model 3, BMW i3 94Ah, Audi Q7 e-tron, Mercedes-Benz Classe B Electric, Mercedes-Benz Vito E-CELL, Renault Zoe, Smart For-Two ED
Barva kabelu černá
IP 54
Jmenovitý proud 32 A
Nabíjecí konektor (strana do auta) Typ 2 / IEC62196-2
Nabíjecí konektor (strana do zásuvky) Typ 2 / IEC62196-2
Nabíjecí varianta Mode 3 - IEC61851
Nabíjení Kw/h 22 kW
Napětí 400 V
Provozní teplota -30 °C ... +85 °C
Velikost kabelu 6 mm2
Video

Certifikace
Populární produkty