Přenosný Wallbox EcoVolter (Typ 2 - 3x16A / 11kW)

Kód výrobku: S231665
Dostupnost: Na skladě
18 137,90 Kč
14 990,00 Kč bez DPH

Dostupné možnosti

Přenosný Wallbox EcoVolter je vyroben v EU a splňuje nejpřísnější požadavky na bezpečnost. EcoVolter je Wallbox, který můžete mít připevněný v garáži a zároveň používat jako přenosný nabíjecí kabel na cestách. Díky prvotřídním ochranným prvkům můžete přenosný Wallbox použít téměř na jakékoliv místě, kde zrovna potřebujete nabíjet. Funkce Plug & Charge umožňuje snadné spuštění nabíjení po připojení nabíjecího kabelu do zásuvky a do elektromobilu.

Pokud chcete využít všechny funkce, které EcoVolter nabízí, je třeba použít mobilní aplikaci iXmanager, která je dostupná na platformách App store a Google play. Umožní Vám snadné ovládání a řízení nabíjení. Díky aplikaci máte přehled o nabíjecím proudu, kterým nabíjíte. Mezi další přední funkce patří snadná změna Amper, jednofázové nebo třífázové nabíjení, nastavení Boost režimu a další.

Nabíjecí kabel EcoVolter automaticky rozpozná typ elektrické sítě a připojený adaptér, čemuž následně přizpůsobí maximální nabíjecí proud. Po připojení nabíječky do kompatibilní zásuvky provede řadu autotestů pro zajištění optimální funkčnosti. Po úspěšném otestování je nabíječka připravena zahájit nabíjecí proces.

Na přenosné nabíječce si můžete zvolit nabíjecí proud od 6 A do 16 A.

Díky funkci monitorování teploty v koncovce a automatickému nastavení maximálního nabíjecího proudu je nabíjení Vašeho elektromobilu bezpečnější, než kdy dřív! Tato funkce zajišťuje bezpečné nabíjení a chrání automobil i nabíječku před možnými problémy s přehřátím a snižuje tak riziko požáru.

V případě, že je nabíječka připojená k třífázové elektrické síti, je navíc možné přepínat mezi režimem jednofázového a třífázového nabíjení. To lze provádět pomocí tlačítka na ovládacím panelu nebo v mobilní aplikaci.

Po zakoupení nabíjecího kabelu nebudete mít jako v jiných případech nabíjecí kabel, kterému zůstanou už navždy stejné (v mnoha případech primitivní) funkce. Naším cílem je dodávat zákazníkům kvalitní produkt splňující aktuální požadavky rychle měnících se technologických pokroků, což můžeme zaručit díky OTA aktualizacím. Ty zajišťují po připojení k internetu u každého prodaného kabelu stále nový a aktuální software a díky tomu i přibývající nové funkce nabíjecího kabelu.

Z důvodu zvyšujících se cen energií nyní pracujeme na novém zařízení, které bude komunikovat s FVE ve Vaší domácnosti, díky čemuž budete schopni Váš elektromobil nabíjet z přebytků či v levném tarifu. Díky této funkci ušetříte nemalou částku za nabíjení a pořizovací náklady na nabíjecí kabel se Vám vrátí mnohem rychleji.

Klademe důraz na bezpečnost našich zákazníků a jejich vozidel. Proto je tento výrobek opatřen sadou bezpečnostních prvků. Patří mezi ně hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky, dále také monitoring přepětí a podpětí. Součástí nabíjecího kabelu je proudový chránič typu B. Kontrola však neprobíhá pouze během nabíjení, ale také před ním. Po zapojení nabíječky do zásuvky se spustí automatická kontrola připojení zásuvky a kontrola správné funkčnosti nabíječky. Zároveň je také detekována správná funkčnost zemnícího a nulového vodiče.

Průřez nabíjecího kabelu je 5x2,5 mm2. Výrobek dodáváme v černé barvě kabelu s bílým konektorem. Standardní délka výrobku je 6,5 metrů. V případě zájmu jsou možná i jiná rozměrová zpracování.

Tesla tlačítko : 

Tlačítko na nabíjecím kabelu slouží k otevření nabíjecího portu, což je velmi užitečné při nabíjení. Díky tomuto tlačítku může majitel vozu snadno otevřít nabíjecí port bez nutnosti odemykání telefonu a otevírání mobilní aplikace, což usnadní a zrychlí celý proces nabíjení. Kromě toho může být tlačítko využito také k usnadnění odemykání během nabíjení, pokud je třeba nabíjení ukončit.

Tento prvek je skvělým doplňkem pro majitele Tesla vozidel, kteří chtějí maximalizovat pohodlí a jednoduchost nabíjení.

Vlastnosti nabíjecího kabelu :

 • Volba Amper v rozsahu (6A -16A) během nabíjení 
 • Volba Amp v mobilní app po jedné Ampéře, nebo na kabelu
 • Proudový chránič Typ B se self-testem před každým nabíjením
 • Hlídání teploty spínacích prvků a zástrčky 
 • Teplotní management celého nabíjecího kabelu
 • Hlídání přepětí a podpětí
 • Kompatibilní se všemi typy elektromobilů se zásuvkou Typ 2
 • Self-check kontrola při každém připojení

Další výhody oproti ostatním námi nabízeným přenosným nabíječkám :

 • Mobilní aplikace dostupná v App store a Google play
 • Možnost volitelnosti 1 fázového, nebo 3 fázového nabíjení
 • API
 • OCPP 1.6
 • Kompatibilita se zařízeními třetích stran
 • Booster mode
 • Automatické aktualizace s novými funkcemi (aplikace i kabelu)
 • Historie nabíjení a grafy nabíjení*
 • Automatická detekce připojené sítě (TN, IT)
 • Plánování spuštění nabíjení a množství nabitých kWh*
 • Doživotní cloudové služby zdarma
 • Made in EU

Funkce, které jsou označené hvězdičkou mohou být dostupné během několika týdnů s aktualizací.

Kompatibilní se všemi vozy dostupnými na trhu např.:

 • Tesla model 3, Tesla model X, Tesla model S, Tesla model Y, BMW i3, Hyndai ionyq 5, Porsche Taycan, Audi e-tron, Hyundai Kona, Mercedes-Benz Electric, Renault Zoe, Smart For-Two ED a mnoho dalších.

Nabíjecí kabel disponuje následujícími certifikacemi:

Video

Certifikace
Populární produkty